Kedi Tırmığı İki Şiş Örgü Modeli

10.09.2023
320
Kedi Tırmığı İki Şiş Örgü Modeli
REKLAM ALANI

Kedi Tırmığı İki Şiş Örgü Modeli, özellikle örgü severler için keyifli ve dekoratif bir örgü tekniğidir. Bu model, şal, yelek, hırka, bluz gibi farklı örgü projelerinde kullanılabilir ve her türlü giyim eşyasına şıklık katabilir. Basit ve güzel bir yapıya sahip olan bu örgü modelini öğrenmek ve uygulamak oldukça keyifli bir deneyim olacaktır.

Youtube iki şiş örgü modelleri

Kedi tırmığı örgü modeli, özellikle yazlık yelekler için ideal bir seçenektir ve çok sayıda farklı renkle örülebilir. Örgünün düz ve ters yüzünden oluşan bir dokusu vardır ve orta kısımları ajurlu olarak tasarlanmıştır, bu da örgünün zarif ve hafif bir görünüm kazanmasını sağlar.

ARA REKLAM ALANI

Gösterişli ve kolay örgü modelleri

Örgü severler için şal, yelek, hırka veya bluz gibi projelerde kullanabilecekleri bu özel kedi tırmığı örgü modeli, Türkçe anlatım videosu ile adım adım öğrenilebilir. Modelin detaylarını adım adım örgücü hanım youtube kanalımda sizler için anlatmaya çalıştım izleyerek, kendi el işi projelerinizde bu harika örgü tekniğini kullanabilirsiniz. Zümrüt taşı örgü modelinine bakmayı unutmayın. Kolay gelsin ve keyifli örgüler dileriz!

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.