Yapılışı kolay iki şiş örgü modeli

23.07.2023
366
Yapılışı kolay iki şiş örgü modeli
REKLAM ALANI

Merhaba sevgili örgücüler… En çok aranan ve yapılışı kolay iki şiş örgü modeliyle beraberiz. İki şiş örgü modelleriyle şıklığı yakalamak bu örgü serüvenine atılmak, hem rahatlamanızı sağlayacak hem de yaratıcılığınızı konuşturmanıza olanak tanıyacak. Şiş örgüleri, yüzyıllardır nesilden nesile aktarılan bir el sanatıdır ve bugün hala popülerliğini koruyor.

Kabarcıklı örgü modeli

Bu yazıda, şiş örgülerinin güzelliklerine ve örgüye yeni başlayanlar için bazı ipuçlarına bir göz atacağız. Hazırsanız, şişlerinizi alın ve hayal gücünüzü dokumaya başlayın! Eğlenceli ve zarif bir örgü modeli olan kabarcıklı şiş örgü, ilmeklerin yuvarlak şekilde kabarcıklar oluşturacak şekilde artırılıp azaltıldığı yaratıcı bir tekniği göstereceğim.

ARA REKLAM ALANI

Sizler için harika bir maviyle örmek istedim. Örgücü hanım youtube kanalımda adım adım sizlere modelin yapılışını anlatmaya çalıştım. Farklı şiş örgü modelleriyle her zaman karşınızdayım. İki şişle yelek modellerini youtube kanalımda sizlerle daha önce de paylaşmıştım. Yeni şiş örgü modelleri blog yazımızda mevcut ona da bir göz atmanızı tavsiye ederim.

En kolay ve gösterişli şiş örgü modeli

Her renkte ve farklı marka ipte modelimiz çok farklı duruyor. Örgü yele, ceket, şapka modeli olarak kullanabileceğiniz harika ve gösterişli bir model. Denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Şimdiden hepinize kolay gelsin. Aşağıya linki bırakıyorum 🙂 Videomu beğenmeyi, yorum yapmayı ve kanalıma ücretsiz abone olup birbirinden güzel şiş örgü videolarını yakından takip etmeyi unutmayın. Hepinize kolay gelsiinn..

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.