Çiçekli İki Şiş Örgü Lastik Başlama Tekniği

29.07.2023
388
Çiçekli İki Şiş Örgü Lastik Başlama Tekniği
REKLAM ALANI

Merhaba sevgili örgü severler!

Bugün sizlerle örgü işlerinize şıklık ve zarafet katacak harika bir başlama tekniği paylaşacağım: Çiçekli İki Şiş Örgü Lastik Başlama Tekniği! Bu teknik sayesinde, basit bir lastik örgüyü çiçek motifleriyle süsleyerek, özel ve benzersiz örgüler oluşturabileceksiniz. Yeni lastik modelleriyle beraberiz. Yelek lastik modelleri arasında ilk tercih edilen modeldir.

ARA REKLAM ALANI

Örgü başlama teknikleri

Çiçekli lastik örgü için, öncelikle iplik ve şiş seçimi yapmanız gerekmektedir. Yumuşak ve esnek bir iplik seçerek, örgünüzün daha rahat ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. İp ve şiş boyutu seçimini, örgünün büyüklüğüne ve tercihinize göre belirleyebilirsiniz. Çiçekli lastik örgüye başlarken, örgünün genişliğine uygun bir ilmek sayısı belirlemeniz gerekmektedir. Ben sizler için örgücü hanım youtube kanalımda adım adım örgüyü anlatmaya çalıştım. Ayrıca birbirinden güzel örgü videoları da sizleri bekliyor.

Lastik başlama teknikleri

Sizlere mavi, pembe ve beyaz renk iplerle örgüyü göstermek istedim. Her ipte ve her renkte ayrı bir gösterişli duruyor. Denemenizi tavsiye ederim. İki şiş örgü de harika bir lastik olacaktır. Örgünüzü daha çekici ve değişik gösterecektir. Lastik başlama teknikleri arasında ilk sırada bu model yer alıyor.

Çiçekli lastik örgüyü oluşturmak için çiçek motiflerini ve lastik desenini sırasıyla tekrar ederek örgü işinize devam edin. İstenilen boyuta ve modelde örgüyü tamamladığınızda, örgüyü bitirmek için kenar kısmını düz ya da başka bir kenar örgü tekniği ile tamamlayabilirsiniz.

Artık çiçekli iki şiş örgü lastik başlama tekniğini öğrendiniz! Bu teknikle örgü projelerinize farklı bir hava katacak ve göz alıcı parçalar oluşturacaksınız. Yaratıcılığınızı konuşturarak, örgülerinize çiçek motiflerini uyumlu renklerle kombinleyebilir ve benzersiz tasarımlar elde edebilirsiniz. Örgücü hanım youtube kanalıma ücretsiz abone olmayı, videolarımı beğenip yorum yapmayı unutmayın. Ayrıca yapılışı sır gibi saklanan örgü modeline de bir göz atmanızı tavsiye ederim gerçekten muazzam bir örgü modeli. Görenler hayran oluyor.

Keyifli örgüler dilerim!

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.