Büyük motifli iğne oyası modelleri

Büyük motifli iğne oyası modelleri
REKLAM ALANI

Merhaba sevgili iğne oyası severler. Muhteşem büyük motifli iğne oyası modelleriyle geldik. Eminim hayran olacaksınız. Evinizi, kıyafetlerinizi ve genç kızlarımızın çeyizlerini renklendirecek iğne oyası modelleri. İstediğiniz renk yazma, yemeni, tülbent ve havlu kenarına dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Hazır mısınız? Hemen galerimize bir göz atalım.

Birbirinden güzel çiçekler ve renklerle ortaya harika modeller çıkıyor. Elif hanımın ellerinden şahane eserleri görüyoruz. Renklerin uyumu iğne oyasında çok önemli noktalardan biridir. Sarı ve beyaz tonları iğne oyasını daha güzel hale getirmek için kullanılır. Yeşilin tonu yazmada, tülbentte bulunan yeşil yaprak tonu ile aynı olmalıdır.

ARA REKLAM ALANI

Renk renk gösterişli iğne oyası modelleri

Çiçeklerin renklerini birbirine uyumlu olarak seçmek çok önemlidir. Açıklı koyulu şekilde yapılacaksa onun da renk ayarlaması yapılmalıdır. İğne oyası özenle yapılan eş işçiliğidir. Geçmişten günümüze gelen en güzel ve gösterişli geleneklerimizden biridir. Türkiye’nin her bölgesinde kendine has yapılan iğne oyası modelleri bulunmaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı igne-oyasi-24-829x1024.jpeg

Lale, çiçek, badem vb. bir çok iğne oyası modeli bulunmaktadır. Sitemizde her birinden muhteşem örnekler yer almaktadır. Hemen tıklayın ve bu gösterişli modelleri sizlerde keşfedin.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.